آیا افرادی که اضافه وزن دارند حتما باید لیپوماتیک پهلو انجام بدهند؟ - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 65706
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰ |

آیا افرادی که اضافه وزن دارند حتما باید لیپوماتیک پهلو انجام بدهند؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی دستیابی به یک اندام ایده‌آل آرزو نیست چرا که افراد مخصوصا خانم‌ها می‌توانند یک شبه با یک تصمیم ساده برای انجام عمل لیپوماتیک،‌ به وزن ایده‌آل خود برسند و برای همیشه از اندام زیبا و جذاب خود لذت ببرند. در حال حاضر یکی از مؤثرترین و جدیدترین روش‌ها برای ازبین بردن چربی‌های اضافی و زائد شکم و پهلو، عمل جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو است.
آیا افرادی که اضافه وزن دارند حتما باید لیپوماتیک پهلو انجام بدهند؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی دستیابی به یک اندام ایده‌آل آرزو نیست چرا که افراد مخصوصا خانم‌ها می‌توانند یک شبه با یک تصمیم ساده برای انجام عمل لیپوماتیک،‌ به وزن ایده‌آل خود برسند و برای همیشه از اندام زیبا و جذاب خود لذت ببرند. در حال حاضر یکی از مؤثرترین و جدیدترین روش‌ها برای ازبین بردن چربی‌های اضافی و زائد شکم و پهلو، عمل جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو است.

همینطور عمل جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو برای خانم ‌هایی که دغدغه چاقی بعد از بارداری را دارند، راه حل مناسبی است که می ‌توانند با عمل لیپوماتیک شکم و پهلو چربی‌های ناحیه شکم ناشی از بارداری را از بین ببرند و هیکلی خوش فرم را پس از بارداری داشته باشند. و در این صورت است که خانم ها پس از بارداری دیگر نیازی به انجام ورزش و گرفتن رژیم‌های سخت و طاقت فرسا برای اصلاح اندام خود ندارند.

آیا لیپوماتیک شکم و پهلو خطرناک است؟

عمل جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو بسیار راحت و آسان و همچنین کم خطر است. از این روش لیپوماتیک که برای تخلیه چربی‌های اضافی داخل شکم و پهلو استفاده می‌کنند باعث می شود که افراد چه خانم ها و چه آقایان به اندام ایده آل خود برسند.

نحوه ی انجام عمل لیپوماتیک شکم و پهلو

در عمل جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو ابتدا جراح با نقطه گذاری بر روی نواحی که خواهان تخلیه چربی است، علامت گذاری می کند و سپس با حرارتی که اقدام به تخریب سلول ها و چربی امولسیفه می کند به آرامی و با بی حسی چربی را از بدن بیمار خارج می شود ، باید بگوییم که در این روش لیپوماتیک هدف کاهش وزن بیمار نیست بلکه تغییر سایز بدن می باشد که برای این که بهترین نتایج نیز بعد از آن عاید فرد شود باید به تمام نکات و مراقبت های بعد از جراحی توجه نماید.

بهترین گزینه برای انجام عمل لیپوماتیک شکم و پهلو

عمل جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو برای تمامی افرادی که خواستار اندامی ایده آل و بدون چربی هستند می توانند از عمل لیپوماتیک شکم و پهلو استفاده نمایند. همچنین افرادی که دچار چاقی موضعی در ناحیه شکم و پهلو هستند نیز گزینه ی مناسبی برای انجام این عمل جراحی هستند. اما به طور کلی می توان دسته بندی زیر را برای کاندیداهای مناسب جراحی لیپوماتیک ارائه نمود:

 1. افرادی که از لحاظ جسمی در سلامتی کامل قرار داشته باشند.
 2. افرادی که نتوانسته باشند به کمک سایر شیوه های غیر جراحی همچون رژیم غذایی و ورزش به وزن ایده آل خود برسند.
 3. افرادی که اضافه وزن آن ها کمتر از ۳۰ کیلوگرم باشد.

مزایای عمل جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

 1. تناسب اندام
 2. عدم وجود جای زخم
 3. دوران نقاهت کوتاه مدت
 4. عدم نیاز به بستری شدن در بیمارستان
 5. ایجاد یکنواختی در چربی های ناحیه شکم
 6. احتمال عفونت کم به علت برش های بسیار محدود در این شیوه جراحی
 7. درد و ورم کمتر در این شیوه در مقایسه با سایر روش های پیکرتراشی
 8. دائمی بودن این روش به نحوی که فرد دیگر به وزن اولیه باز نخواهد گشت.

دوران نقاهت عمل لیپوماتیک شکم و پهلو

به طور کلی انتظار می رود ۷ تا ۱۰ روز پس از پیکرتراشی یا عمل جراحی لیپوماتیک، فرد به روال عادی زندگی خود بازگردد و این یکی از مزایای این شیوه کسب اندام ایده آل می باشد.

آیا لیپوماتیک شکم و پهلو علاوه بر زیبایی جنبه ای درمانی نیز دارد؟

یکی از عمل های زیبایی که امروزه افراد برای خلاص شدن از برخی از چربی و بافت های زائد و اضافی انجام می دهند، عمل لیپوماتیک می باشد که برای این که بهترین نتایج را برای متقاضی به همراه داشته باشد باید به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه نمایند تا از نتایج بیشتری برخوردار باشد، از جمله سوالاتی که اغلب متقاضیان می پرسند این است که چه مدت بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو فرد قادر است که از بستر بر خیزد و به کارهای روزمره بپردازد. که همان طور که ملاحظه نمودید بیان شد که در بازه ی زمانی ۷ تا ۱۰ روزه پس از عمل لیپوماتیک شکم و پهلو فرد به زندگی عادی خود باز می گردد.

تکنولوژي های مورد استفاده در عمل لیپوماتیک شکم و پهلو

باید بگوییم که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و تجهیزات پزشکی دستگاه های زیادی برای حذف چربی و بافت های اضافی به وجود آمده است که یکی از این دستگاه ها لیپوماتیک است. لیپوماتیک جدید ترین شیوه و روش در جهت تخلیه چربی های است که با ورزش و رژیم غذایی برطرف نمی شود. این دستگاه همچون لیپوساکشن یا دستگاه لیپولیزر مورد استفاده قرار می گیرد.

معایب پیکرتراشی و یا عمل لیپوماتیک شکم و پهلو

این شیوه عموما به عنوان یکی از روش های کم عارضه در کاهش وزن و تناسب اندام شناخته می گردد اما در برخی موارد ممکن است به واسطه عدم مراجعه به پزشک متخصص، مشکلاتی برای فرد ایجاد گردد ازجمله:

 1. درد شدید
 2. عفونت
 3. کبودی
 4. خونریزی
 5. نحوه ی لیپوماتیک شکم

مراقبت های پس از عمل لیپوماتیک شکم

پس از انجام عمل لیپوماتیک شکم و پهلو ، پزشک برای این که شکم فرد بیمار پوست زائد و اضافی نیاورد بلافاصله بعد از تخلیه چربی از گن های فشاری و تنگ برای شکم تجویز می کند که باید استفاده شود، در غیر این صورت نتایج ایده آلی برای فرد پس از عمل لیپوماتیک شکم و پهلو عاید نخواهد بود. البته تفاوت بین لیپوماتیک و لیپوساکشن دقت نمایید.

آیا عمل لیپوماتیک شکم و پهلو نیاز به بیهوشی دارد؟

یکی از مزایای این روش نسبت به روش های دیگر از بین بردن چربی های اضافی بدن در این است که پزشک این پروسه را بدون بیهوشی عمومی و با بی حسی موضعی انجام می دهد در نتیجه عوارض بیهوشی نیز برای فرد به همراه ندارد. برای انجام عمل لیپوماتیک شکم و پهلو و سایر عمل های زیبایی می توانید به مرکز زیبایی زیبایی حس نو مراجعه کنید و با خیالی راحت و بدون نگرانی از خطرات این عمل زیبایی اقدام به انجام عمل لیپوماتیک نمایید.

خدمات سئو سایت کلینیک های زیبایی

سئو سایت کلینیک های زیبایی و سایر حوزه ها و کسب و کار هایی که در فضای آنلاین فعالیت می نمایند، از موضوعات مهمی می باشد که افراد و کسب و کار ها در حال حاضر به سایت برای حضور در فضای گوگل برای ارائه خدمات و محصولات خود دارند. از جمله ی این کسب و کار ها می توان به کلینیک ها اشاره نمود که به واسطه سایت و خدمات سئو سایت می توانند مخاطبان و مراجعین بیشتری را جذب نمایند.

| منبع خبر : محتوا این متن تبلیغاتی بوده و توسط رسالت رد یا تایید نمی شود
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.