آرشیو
انتخاب نشریه


تفاهمنامه همکاري بين اداره کل تعاونکردستان و شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان منعقد شد

سنندج-خبرنگاررسالت:
مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي کردستان ومعاون اجتماعي و کارشناسان حوزه اجتماعي، در ديدار با دبير شوراي مبارزه با مواد مخدر استان بر نحوه  همکاري هاي فيمابين تاكيد كرد و مقرر گرديد همکاري‌هاي لازم در خصوص فعاليت هاي اجتماعي در حوزه آسيب ها ،  بيش از پيش ارتقاء يابد.
به گزارش روابط عمومي اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي کردستان ، برهان صلواتي گفت: هر فردي بايد دو نکته را همواره به ياد داشته باشد ، نخست در هرکاري بايد رضاي خداوند را سرلوحه کارش قرار دهد و دوم اينکه خدمت به مستضعفان و محرومان را فراموش نکند.
دبير شوراي مبارزه با مواد مخدر استان کردستان نيز در ادامه اين نشست،  با اشاره به افزايش آسيب هاي اجتماعي ناشي از اعتياد،گفت: بسياري از معتادان در استان کردستان، علاوه بر به وجود آوردن آسيب هاي اجتماعي، سالانه صدها ميليارد تومان  ثروت را دود مي کنند.
رحمان حريري بابيان اينكه خانواده ها، مردم و مسئولان وظيفه دارند، براي بازگشت افراد معتاد به جامعه و زندگي مجدد تلاش نمايند، اشتغال پايدار معتادان را يکي از بهترين راه‌هاي حمايت از آنها دانست و افزود: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي با اعطاي وام هاي اشتغال بدون بهره به بهبود يافتگان نقش کليدي در بازگشت معتادان به زندگي را دارد.

آدرس مطلب http://resalat-news.com/newspaper/page/9430/6/65913/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha