آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

همزمان با ايام دهه فجر؛
قبور شهداي شهر تالش غبارروبي شد
تالش- خبرنگار رسالت:
به گزارش روابط عمومي شهرداري تالش؛ مهندس شهرام غني‌زاده شهردار جديد تالش با همراهي رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر و معاون اداري مالي و توسعه منابع انساني، جمعي از كاركنان و ريش سفيدان با حضور در گلزار شهدا و مزار شهداي گمنام تالش ضمن غبارروبي و گلباران با آرمان‌هاي رفيع ايشان تجديد ميثاق نمودند.

تيم جراحي پلاستيك مناطق محروم در دزفول مستقر شد
دزفول – خبرنگار رسالت:
تيم جراحي پلاستيك و ترميمي مناطق محروم با نام موسسه ملي مرهم براي انجام جراحي‌هاي رايگان در بيمارستان گنجويان دزفول مستقر شد.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي شهرستان دزفول با اعلام اين خبر گفت: موسسه مرهم يك سازمان مردم نهاد به سرپرستي پروفسور عبدالجليل كلانتر هرمزي بوده و تخصصي‌ترين تيم جراحي پلاستيك و ترميمي مناطق محروم جهان است.
يوسف پريدار افزود: اين تيم نسبت به ويزيت و درمان رايگان شكاف لب، شكاف كام و ناهنجاري‌هاي همراه تولد جمجمه، سر و صورت در نقاط مختلف كشور اقدام مي‌كند.
وي اظهار داشت: ممكن است برخي از جراحي‌ها از نوع پيچيده ترميمي باشند كه ادامه آنها در تهران انجام خواهد شد.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي دزفول افزود: اين تيم تاكنون جراحي‌هاي پلاستيك و ترميمي رايگان ديگري در ديگر استان‌هاي كشور همچون ايلام و خراسان انجام داده‌اند.

استاندار سيستان و بلوچستان:
مناطق آزاد بايد از آزادي عمل برخوردار باشند
زاهدان- خبرنگار رسالت:
استاندار سيستان و بلوچستان در نشست مشترک شوراي معاونين دبيرخانه شوراي عالي مناطق آزاد و مديران عامل مناطق آزاد کشور که با حضور وزير امور اقتصادي و دارايي، مشاور رئيس‌جمهور و دبير شوراي عالي مناطق آزاد کشور و نمايندگان حوزه‌هاي انتخابيه چابهار و ايرانشهر در مجلس در چابهار برگزار شد با انتقاد از موانع پيش روي فعالان اقتصادي و چالش‌هاي به وجود آمده در فضاي کسب‌وکار مناطق آزاد، گفت:منطقه آزاد چابهار به‌واسطه موقعيت ژئوپليتيکي ويژه، نقش موثري در محروميت‌زدايي استان، رونق فضاي اشتغال و کسب‌وکار و همچنين برقراري امنيت در استان، دارد و با همه مناطق آزاد کشور متفاوت است.احمد علي موهبتي افزود:50 سال پيش چابهار به‌عنوان يکي از 12 منطقه استراتژيک کشور براي توسعه کشور شناسايي و فرودگاه و نيروي دريايي اين منطقه از همان زمان پيش‌بيني شده است.
وي گفت: اگر تجارت و کسب‌وکاري در مناطق آزاد وجود داشته باشد، اين مناطق مي‌توانند خلأ بزرگ گردشگري و نشاط کشور را پر کنند. استاندار سيستان و بلوچستان تصريح کرد: قرار بود مناطق آزاد، از آزادي عمل برخوردار باشند، اما اکنون تمام قوانين و دستورالعمل‌هاي اقتصادي و تجاري سرزمين اصلي را در مناطق آزاد هم اعمال مي‌کنند.

معاون سرمايه گذاري و مشارکت هاي مردمي شهرداري قزوين خبر داد:
تهيه 30 بسته فرصت سرمايه‌گذاري 
در شهرداري قزوين
قزوين- خبرنگار رسالت:
عليرضا ترابي، معاون سرمايه گذاري و مشارکت هاي مردمي شهرداري قزوين از تهيه 30 بسته فرصت سرمايه‌گذاري در شهرداري قزوين خبر داد.عليرضا ترابي، معاون سرمايه گذاري و مشارکت هاي مردمي شهرداري قزوين گفت: گردشگري، فرهنگ سلامت ورزش، حمل و نقل و ترافيک، محيط زيست، سيما و منظر شهري، تجارت و کسب و کار و نوسازي بافت فرسوده از رويکردهاي اصلي بسته‌هاي سرمايه گذاري 
است.
به گزارش روابط عمومي معاونت سرمايه گذاري و مشارکت هاي مردمي شهرداري قزوين؛ ترابي خاطر نشان کرد: شهرداري به واسطه توان بالاي فني، اجرايي و تخصصي خود، در طول ادوار مختلف هميشه به مدد ساير دستگاه هاي استان از جمله ادارات کل، فرهنگ و ارشاد اسلامي، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، ميراث فرهنگي و صنايع دستي و گردشگري، محيط زيست و ... در پروژه‌هاي مختلف شهري آمده است.

فرمانده انتظامي استان اصفهان خبرداد:
روندکاهشي نزاع در استان اصفهان
اصفهان- خبرنگار رسالت:
فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه جرم ناشي از ضرب و جرح موردنياز به پزشکي قانوني در استان اصفهان در ۹  سال گذشته با کاهش روبه رو بوده  است ، گفت :  در ۹ سال اخير کمترين نزاع در اصفهان را در سال ۹۶  شاهد بوده‌ايم.سردار مهدي معصوم بيگي در نشست خبري با بيان اينکه در حوزه نزاع منجر به جرح افراد در سال ۹۶ تعداد ۳۷ هزار و ۷۵۱ نفر در اصفهان تحت معاينه پزشکي قانوني قرار گرفتند که نسبت به سال قبل ۳/۲ درصد کاهش داشته است ، بيان داشت : اصفهان در رتبه چهاردهم نزاع کشور به نسبت جمعيت (سومين استان پرجمعيت کشور) قرار دارد که نسبت خوبي است.وي  با بيان اينکه در زمينه متوفيان ناشي از عوارض سوء مواد مخدر در سال ۹۶ ميزان ۷/۳  درصد کاهش را شاهد بوديم که  اين نرخ در کشور ۴/۲  درصد بوده است ، بيان داشت : بر اين اساس اصفهان در اين زمينه رتبه دوازدهم کشور را به ازاي هر ۱۰۰ هزار نفر دارد.فرمانده انتظامي استان اصفهان با اشاره به رويکرد پليس در زمينه مبارزه با خودروهاي آلاينده اظهار داشت : با همکاري شهرداري اصفهان طرح ديده‌بان در اصفهان در حال انجام است که به شکل سرصحنه خودروها از نظر آلايندگي کنترل مي‌شوند.

آدرس مطلب http://resalat-news.com/newspaper/page/9430/5/65890/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha