آرشیو
انتخاب نشریه


روسيه: آمريکا فکر حمله به ونزوئلا را از سر بيرون کند

وزارت خارجه روسيه هشدار داد، سناريوي نظامي عليه ونزوئلا فاجعه‎‌بار خواهد بود و آمريکايي‎ها بايد اين موضوع را از سرشان بيرون کنند.
به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از ايتارتاس، سرگئي ريابکوف معاون وزارت خارجه روسيه به آمريکا درباره هرگونه سناريو مبني بر دخالت نظامي در ونزوئلا هشدار داد.وي در اين‌باره گفت: با نگراني، شاهد تلاش‌هاي آمريکا در راستاي ايجاد جبهه ضد ونزوئلا در ميان کشورهاي آمريکاي لاتين هستيم. اين روند هشدار آميز است.
ريابکوف ادامه داد: حتي کشورهاي آمريکاي لاتين هم عليرغم موضع سرسختانه‌اي که عليه ونزوئلا گرفته‌اند با دخالت نظامي در امور اين کشور مخالف هستند.وي تاکيد کرد: هر گونه اقدام مبني بر توسل به نيروي نظامي، به فاجعه منجر خواهد شد. بنابراين به آمريکايي‌هايي که وسوسه چنين اقدامي را دارند، هشدار مي‌دهيم.
گفتني است برخي از کشورهاي آمريکاي لاتين به پيروي از آمريکا، دور جديد زمامداري نيکلاس مادورو رئيس جمهوري ونزوئلا را نامشروع اعلام کرده و در برابر آن جبهه گرفته‌اند.اين درحالي است که پيشتر گزارش‌هايي مبني بر تمايل دونالد ترامپ رئيس جمهوري آمريکا به استفاده از گزينه نظامي عليه ونزوئلا منتشر شده بود.

آدرس مطلب http://resalat-news.com/newspaper/page/9406/9/61174/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha