آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

 منشا:
در خانه هر گز نباختيم
مهاجم تيم پرسپوليس گفت: درديداربرگشت مقابل کاشيما تا آخرين لحظه پا پس نمي‌کشيم. منشا گفت: ما تا الان درخانه در ليگ قهرمانان آسيا نباختيم واين امتيازخوب ماست. به همين خاطر مهم‌ترين مسئله براي ما گل‌زدن است. اميدوارم عليپور به من کمک کند تا گلزني کنم. وي افزود: تلاش مي‌کنيم تا به پيروزي برسيم، اما الان شرايط سخت است چون فينال ليگ قهرمانان آسياست. ما همه به هواداران‌مان ايمان داريم و تلاش مي‌کنيم تا به گل اول برسيم، سپس گل‌هاي بعدي را به ثمر برسانيم. مهم‌ترين مسئله اين است که تا آخرين لحظه پا پس نکشيم.

کاشيما با آشپز مي‌آيد
سرآشپز مخصوص تيم ملي فوتبال ژاپن همراه با کاشيما براي بازي با پرسپوليس به تهران سفر مي‌کند.نيشي جزء مشهورترين سر آشپزهاي ژاپني است که دراين سفر کاشيما را همراهي مي‌کند تا مشکلي از بابت غذا براي اين تيم به وجود نيايد.

استقلال در تبريز متوقف شد
تيم فوتبال استقلال که درهفته هاي اخير نتايج مورد رضايت هوادارانش را کسب نکرده است، درهفته يازدهم ليگ برتر برابر تيم انتهاي جدولي ماشين سازي متوقف شد اما يک پله صعود کرد. هفته يازدهم از هجدهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برترديروز با ديدار تيم هاي ماشين سازي و استقلال در  تبريز پيگيري شد که اين ديدار با تساوي بدون گل به پايان رسيد.استقلال با اين تساوي ۱۶ امتيازي شد و به رده ششم صعود کرد. ماشين سازي 
هم ۱۱ امتيازي شد. 

برانکو:
 بلاژويچ الگوي من است
 سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بلاژويچ استاد و الگوي من در کار مربيگري بوده و هميشه به شاگردي او افتخار مي کنم.برانکو گفت: از اينکه افتخار دستياري يکي از بزرگ‌ترين مربيان تاريخ فوتبال را داشتم، بسيار خوشحالم و اميدوارم هميشه او را درکنار خود داشته باشيم.وي گفت: زماني که او سرمربي و من مربي تيم ملي کرواسي بوديم، با هم روز هاي بسيار شاد و رضايت بخشي را براي مردم کرواسي در تيم ملي ايجاد و ملت خودمان را شاد کرديم.

آدرس مطلب http://resalat-news.com/newspaper/page/9354/11/48193/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha