آرشیو
انتخاب نشریه


با حكم مقام معظم رهبري؛
حجت الاسلام كريمي‌تبار نماينده ولي فقيه و امام جمعه ايلام شد

رهبر معظم انقلاب اسلامي طي حکمي حجت‌الاسلام کريمي‌تبار را به عنوان نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه ايلام منصوب کردند.به گزارش حوزه امام و رهبري گروه سياسي خبرگزاري آنا، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي طي حکمي حجت‌الاسلام کريمي‌تبار را به عنوان نماينده ولي‌فقيه و امام‌ جمعه ايلام منصوب کردند. متن حکم رهبر انقلاب اسلامي به اين شرح است:
«بسم‌الله الرحمن الرحيم
جناب حجة‌الاسلام آقاي حاج شيخ الله‌نور کريمي تبار دامت‌افاضاته
در پي استعفاي جناب حجة‌الاسلام آقاي لطفي دامت توفيقاته از امامت جمعه ايلام، با قدرداني و تشکر از خدمات چندين ساله ايشان، جنابعالي را که از ميان مردم مؤمن و وفادار آن استان برخاسته و مدت‌ها به خدمت در آن سامان اشتغال داشته و بحمدالله از صلاحيت لازم برخوردار مي‌باشيد، به امامت جمعه و نمايندگي خود منصوب مي‌کنم.
مردم عزيز آن استان مرزي، دوران‌هاي دشواري را در سال‌هاي دفاع مقدس و پس از آن گذرانيده و با همه مشکلات، وفاداري خود به نظام اسلامي را حقاً به اثبات رسانيده‌اند. اکنون جنابعالي در ميان اين مردم بزرگوار و فداکار به قبول وظيفه سنگيني مفتخر گشته‌ايد. انتظار مي‌رود با همه توان در خدمتگزاري به آنان کوشيده و با تقويت مجموعه‌هاي دلسوز و انقلابي به مجاهدات فکري و عملي در زمينه‌هاي گوناگون مدد رسانيد. ارتباط نزديک و صميمي با جوانان و سلوک مردمي با همگان و بهره‌گيري از نخبگان و دانشگاهيان را توصيه مي‌کنم و مزيد توفيقات الهي را براي جنابعالي مسألت مي‌نمايم.
سيّد علي خامنه‌اي
۱۷ مهرماه ۱۳۹۷»


آدرس مطلب http://resalat-news.com/newspaper/page/9333/1/44186/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha