آرشیو
انتخاب نشریه


داروهاي ضد تهوع در بارداري عوارض دارند

مزايا و عوارض داروهاي ضد تهوع در بارداري براي مادر و جنين يک آزمايش باليني بوده که نتايج آن هرگز منتشر نشده است. در حال حاضر دارويي با نام تجاري Diclectin براي درمان ويار بارداري به فروش مي رسد که مي تواند ويار صبحگاهي مادران را تا حد زيادي کاهش دهيني بوده که نتايج آن هرگز منتشر نشده است.
بسياري از زنان باردار براي درمان ويار بارداري از داروي 
ضد تهوع استفاده مي کنند. مزايا و عوارض داروهاي ضد تهوع در بارداري براي مادر و جنين يک آزمايش باليني بوده که نتايج آن هرگز منتشر نشده است. وزارت بهداشت کانادا و ايالات متحده و همچنين اداره غذا و دارو اين ايالات اين دارو را تاييد کرده اند. در حال حاضر دارويي با نام تجاري Diclectin براي درمان ويار بارداري به فروش مي رسد که مي تواند ويار صبحگاهي مادران را تا حد زيادي کاهش دهد. ويار صبحگاهي به خصوص در سه ماهه نخست بارداري از بدترين حالات مادران است هر چقدر هم با تغذيه اين ويار صبحگاهي را کنترل کنيم باز حالت تهوع و استفراغ جزء لاينفک سه ماهه نخست بارداري است.
پيريدوکسين در بين زنان باردار چنان محبوب است که در سراسر جهان براي ۳۳ ميليون زن تجويز شده است. اين دارو در فهرست طبقه بندي داروها به عنوان داروي مراقبت از زنان دچار استفراغ قرار گرفته است. هر چند که هنوز تنها بخشي از نتايج آزمايشات بر روي اين دارو درباره عوارض داروهاي 
ضد تهوع در بارداري در اختيار عموم قرار گرفته است و بخش اصلي آن به صورت مخفي مي باشد و فاش نشده است. اما همچنان مادران باردار استفاده از اين دارو حتي با مضرات آن را به ويار صبحگاهي ترجيح مي دهند.


آدرس مطلب http://resalat-news.com/newspaper/page/9333/6/44113/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha