آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

انتصاب سرپرست اداره گاز
منطقه يک مرکزاستان گلستان
گرگان-خبرنگاررسالت:
طي حکمي از سوي مهندس محمد رحيم رحيمي مديرعامل شرکت گازاستان گلستان،علي عقبي طلب به‌عنوان سرپرست جديد اداره گاز منطقه يک مرکزاستان منصوب گرديده و حکم سرپرستي به ايشان اعطاء شد .
  شايان ذکر است  در اين حکم  ازخدمات خسرو موذني  رئيس سابق  اداره گاز منطقه يک مرکزاستان  نيز تقدير به‌عمل آمد.گفتني است عقبي طلب  پيش از اين رياست تعميرات  اداره گاز منطقه يک  را به عهده داشت.

نمايشگاه ميراث عشق
 آغاز به کار کرد
قم-خبرنگاررسالـت:
نمايشگاه عکس «ميراث عشق» با عکس‌هايي از محمدعلي مريزاد از 18 تا 30 شهريور ماه 1397 در نگار گذر فرهنگ برگزار مي‌شود.به گزارش روابط عمومي حوزه هنري استان قم، نمايشگاه عکس «ميراث عشق» با عکس‌هايي از محمدعلي مريزاد از 18 تا 30 شهريور ماه 1397 در نگار گذر فرهنگ برگزار مي‌شود. در اين نمايشگاه 32 عکس با موضوع آيين‌ها و مراسم محرمي که در شهرهاي قم، کربلا، تهران و خرم‌آباد عکسبرداري شده‌، نمايش گذاشته مي‌شود. علاقمندان براي بازديد از آثار اين نمايشگاه مي‌توانند به نشاني خيابان شهداء (صفائيه)، پياده‌راه حد فاصل کوچه 25 و 27 مراجعه نمايند. نمايشگاه «ميراث عشق» به همت حوزه هنري استان قم و سازمان فرهنگي اجتماعي ورزشي شهرداي قم برپا شده‌است.

رئيس سازمان جهاد کشاورزي کردستان:
۱۲ درصد گندم کشور در کردستان توليد مي‌شود
سنندج-خبرنگاررسالت:
رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان کردستان با اعلام کسب رتبه دوم کردستان در زمينه توليد گندم، گفت: ۱۲ درصد گندم توليدي کشور در اين استان برداشت مي‌شود. از بيجار، خالد جعفري  در پنجمين جشنواره انگور که در سالن شهيد فهميده  شهر ياسوکند برگزار شد، عنوان کرد: در حال حاضر 12 درصد گندم کشور در استان کردستان توليد مي‌شود و کردستان در اين زمينه رتبه دوم را داراست.وي افزود: شهرستان بيجار با برداشت 240 هزار تن گندم رتبه اول استان کردستان را کسب کرده است.جعفري ادامه داد: در بحث خريد گندم به نسبت سال‌هاي قبل شرايط بهتري بود و در پرداخت پول به کشاورزان تا اين مقطع از شرايط مطلوبي برخوردار هستيم.وي با بيان اينکه ما در جهاد کشاورزي قدردان توليدکنندگان هستيم عنوان کرد: توليدکنندگان استان کردستان در بخش کشاورزي بسيار منطقي و کم‌توقع و فهيم هستند.رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان کردستان ادامه داد: کردستان 4 هزار و 900 هکتار باغ انگور آبي دارد که حدود يک هزار و 300 هکتار معادل ۲۸ درصد آن مربوط به شهرستان بيجار است.

معاون امور عمراني استاندار اردبيل خبرداد:
توسعه مراکز پزشکي آبدرماني
 در استان اردبيل 
اردبيل-خبرنگاررسالت:
معاون امور عمراني استاندار اردبيل گفت: مراکز پزشکي آبدرماني در استان اردبيل طي تفاهم‌نامه همکاري با ترکيه توسعه مي يابد. بهروز ندايي در جمع خبرنگاران در اردبيل اظهار داشت: در جريان سفر استاندار اردبيل و هيئت همراه به ترکيه تفاهم‌نامه همکاري انتقال دانش، تجارت و فناوري در زمينه پزشکي آبدرماني بين دانشگاه علوم پزشکي اردبيل و دانشگاه استانبول به امضا رسيد که از مهمترين اهداف آن توسعه پزشکي آبدرماني در استان است.وي توسعه کيفي آب‌هاي گرم معدني در استان را از تاکيدات و برنامه‌هاي اساسي استاندار دانست و تصريح کرد: امضاي اين تفاهم‌نامه نيز در همين راستا بوده که پس از انجام مذاکرات و رايزني‌هاي مقدماتي و بازديد از امکانات طرفيت در اردبيل و استانبول به امضا رسيده تا در اين زمينه اقدام شود.معاون هماهنگي امور عمراني استاندار اردبيل توسعه گردشگري درماني و کمک به تحقق بهتر برنامه زمستان بيدار را از مهمترين برنامه‌ها و اهداف امضاي تفاهم‌نامه برشمرد و بيان کرد: در همين راستا در برنامه سفر هيئت استان اردبيل به استانبول بازديد از امکانات دانشگاه استانبول و مجتمع آبگرم درماني استانبول و تجهيزات و فناوري‌هاي به کار رفته در اين مجتمع‌ها انجام شود.

 فرماندار نيشابور خواستار تخصيص سريع‌تر اعتبارات درماني سفر
 رياست جمهوري شد
نيشابور- خبرنگار رسالت:
معاون استاندار و فرماندار نيشابور گفت: شاهد افزايش 
۳۰۰ درصدي تخت‌هاي تخصصي و ۵۰ درصدي تخت‌هاي بيمارستاني شهرستان طي پنج ساله گذشته هستيم.سعيد شيباني در مراسم افتتاح پد بالگرد دانشکده علوم پزشکي نيشابور در کنار بيمارستان سوم دولتي نيشابور با حضور دکتر هاشمي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، افزود: در اين مدت رشته‌هاي دانشکده پزشکي و اعضاي هيئت علمي آنها دو برابر شده است. وي اظهار کرد: دولت موفق شد با همياري مردم و خيران بيش از ۱۵ مرکز جامع سلامت و بيش از ۳۰ خانه بهداشت را در شهرستان نيشابور احداث کند.فرماندار ويژه نيشابور گفت: فضاي کاري وزارتخانه در دانشکده علوم پزشکي نيشابور هم ديده مي‌شود و اين سبب همراهي خيران در توسعه زيرساخت‌هاي درماني و بهداشتي شهرستان شده است.شيباني ادامه داد: اين همکاري سبب مشارکت بيشتر سرمايه‌گذاران بهداشتي، درماني و پژوهشي را مي‌طلبد.

آدرس مطلب http://resalat-news.com/newspaper/page/9311/5/39125/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha