آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

برگزاري سومين جشنواره 
ترويج زايمان طبيعي در بيمارستان بوعلي خرمدره 
خرمدره- خبرنگار رسالت:
جشنواره بيمارستاني ترويج زايمان طبيعي با حضور مادران باردار، كارشناسان برنامه مادران و مسئولين بيمارستاني و شبكه بهداشت شهرستان در محل سالن كنفرانس بيمارستان بوعلي سينا برگزار شد.
طي جشنوراه كلاس‌ آموزش مادران باردار توسط بيمارستان و مركز بهداشت برگزار گرديد. بازديد از بلوك زايمان مركز، پخش فيلم آموزشي زايمان بي‌درد و مزاياي زايمان طبيعي نسبت به سزارين، عملكرد بلوك زايمان و ارائه پمفلت و كتابچه‌هاي آموزشي از ديگر برنامه‌هاي اين دوره از جشنواره بود.

مدير منطقه دو شهرداري اراک :
کانال سرپوشيده در ابتداي
 خيابان شعبان ساخته شد
اراک – خبرنگار رسالت :
به گزارش اداره ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري اراک؛ زنديه‌وکيلي شهردار منطقه دو از ساخت کانال سرپوشيده با عرض يك متر و طول 30 متردر ابتداي خيابان شعبان خبر داد.
وي در ادامه تصريح کرد: با توجه به نزديک شدن فصل بارندگي و سرازير شدن آب‌هاي سطحي خيابان پورمحسن، فرعي آن و خيابان شعبان، ترافيک وسايل نقليه، در اين منطقه و همچنين با توجه درخواست‌هاي مردمي، اين کانال به همت همکاران اجرايي صورت پذيرفت که در روزهاي آينده به بهره برداري خواهد رسيد.

مدير شعب بانک توسعه تعاون آذربايجان غربي:
بانک توسعه تعاون 
آمادگي ارائه خدمات در حوزه 
صنعت و معدن را دارد
اروميه- خبرنگار رسالت:
مدير شعب بانک توسعه تعاون آذربايجان غربي با تاکيد بر اينکه بانک توسعه تعاون فعاليت گسترده‌اي در زمينه اشتغال‌زايي دارد، گفت: اين بانک آمادگي دارد که در حوزه صنعت و معدن و براي صنايع تبديلي، بدون محدوديت در اختيار واحدهاي توليدي و کارخانه ها باشد.
مهدي تقوي اظهار داشت: بي‌شک صنعت بانکداري هم‌اکنون حرف نخست را در دنيا مي‌زند، بنابراين هدف بانک توسعه تعاون نيز اين است که خدمات بهينه‌اي را در اختيار مردم قرار دهد.
وي با بيان اينکه در سال گذشته کل تعهدات مربوط به تسهيلات دانشجويان دکتري در آذربايجان‌غربي پرداخت شد، تصريح کرد: علاوه بر آن، در حوزه سازمان بهزيستي نيز کل تعهدات که براي بانک توسعه تعاون در نظر گرفته شده بود، محقق شد.
مدير شعب بانک توسعه تعاون آذربايجان غربي با تاکيد بر اينکه بانک توسعه تعاون فعاليت گسترده‌اي در زمينه اشتغال‌زايي دارد، گفت: اين بانک آمادگي دارد که در حوزه صنعت و معدن و براي صنايع تبديلي، بدون محدوديت در اختيار واحدهاي توليدي و کارخانه ها باشد.

 پروژه ملي سنجش گاز رادون
 در کاشان پايان يافت
کاشان- خبرنگاررسالت:
معاون بهداشتي دانشگاه، از پايان پروژه ملي سنجش گاز راديواکتيو رادون شهرستان هاي کاشان و آران و بيدگل خبر داد.
 دکتر سيد عليرضا مروجي گفت: دتکتورهاي (کيت شمارنده) سنجش گاز راديواکتيو رادون از تاريخ 1/12/96 در 115 منزل مسکوني در شهرستان هاي کاشان و آران وبيدگل مستقر شد.
وي افزود: همزمان با کليه شهرستان هاي استان اصفهان، 15 اکيپ از کارشناسان گروه مهندسي بهداشت محيط در يک بازه زماني 48 ساعته دتکتورهاي (کيت شمارنده) سنجش گاز راديواکتيو از منازل را جمع آوري و براي بررسي و استخراج نتايج به سازمان انرژي اتمي ارسال کردند.
دکتر مروجي، با اشاره به کسب اطلاعات جامعي از ميزان وجود گاز رادون در منازل مسکوني و پراکندگي آن درسطح دو شهرستان با اجراي اين پروژه ملي، تصريح کرد: اين پروژه جزيي از نقشه ملي رادون ايران است که قرار است نتايج آن در آيين نامه هاي طراحي ساختمان مورد استفاده قرار گيرد.

فرمانده نيروي انتظامي بناب خبرداد:
توقيف ابزارآلات ساختماني 
خارجي قاچاق
بناب-  خبرنگاررسالت:
 فرمانده نيروي انتظامي بناب گفت: 2 هزار و 504 دستگاه ابزارآلات ساختماني خارجي در بناب کشف و ضبط شد.بر اساس اين گزارش، سرهنگ سهراب شفقي با اعلام اين خبر افزود: مأموران يگان امداد طي گشت زني و کنترل خودروهاي عبوري به يک دستگاه خودرو نيسان وانت مشکوک و آن را متوقف کردند.
به گفته وي، در بازرسي از خودروي توقيفي تعداد 2 هزار و 504 دستگاه ابزارآلات ساختماني خارجي کشف شد که کارشناسان ارزش اين محموله را يک ميليارد و 200 ميليون ريال اعلام کرده اند.اين افسر مسئول انتظامي تصريح کرد: در اين رابطه يک نفر متهم دستگير و خودرو توقيفي به پارکينگ منتقل و متهم دستگير شده با تشکيل پرونده تحويل مراجع قضائي شد.گفتني است، شهرستان 140 هزار نفري بناب در 110 کيلومتري جنوب مرکز استان آذربايجان شرقي واقع شده و به علت قرارگرفتن در مسير مواصلاتي چندين استان غربي و مرزي کشور همواره گذرگاه قاچاقچيان بوده و از اين مسير براي قاچاق انواع کالا و حتي مواد مخدر استفاده مي شود.

آدرس مطلب http://resalat-news.com/newspaper/page/9311/5/39113/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha