آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

 سنگين‌ترين بدهي پرسپوليس 
به بازيکني بدون يک ثانيه بازي
بزرگ‌ترين طلبکار خارجي باشگاه پرسپوليس مدافع سابق اين تيم است.به گزارش تسنيم، باشگاه پرسپوليس که سال‌ها با پرونده‌هاي طلبکاران داخلي و خارجي درگير بوده است. مسئولان اين باشگاه از سال گذشته به دنبال تسويه اين بدهي‌ها بوده و حالا بخش اعظمي از بدهي‌هاي داخلي و خارجي پرداخت شده است.

کفاشيان:
قهرماني بانوان تو دهني به برخي بود
رئيس کميته فوتسال گفت: قهرماني تيم بانوان ما در آسيا تو دهني به کساني بود که مي گفتند بانوان در کشور محدوديت دارند. بانوان نشان دادند محدوديتي نيست. وي با بيان اينکه شرکت موسسه فرهنگي فوتسال را به ثبت رسانديم، گفت: مجمع و هيئت رئيسه را شکل مي‎دهيم تا براي گرفتن حق پخش هم اقدام کنيم.

محمد خرم:
 تکميل بانک اطلاعات ورزش تا پايان سال
مديرعامل صندوق حمايت از قهرمانان و پيشکسوتان ورزش با يادآوري اينکه نرم‌افزار جامع ورزش در صندوق حمايت از قهرمانان و پيشکسوتان ورزش راه‌اندازي مي‌شود،اظهار داشت:با استفاده از اين نرم‌افزار،بانک جامع اطلاعاتي از ورزش و ورزشکاران در اختيار خواهيم داشت که به واسطه آن، شناسايي اعضاي جامعه ورزش و حتي اماکن ورزشي بسيار تسهيل خواهد شد. با در اختيار داشتن اين بانک اطلاعاتي، دقيقاً مي‌دانيم هر فرد چه پيشينه‌اي در ورزش دارد يا اينکه نزديک‌ترين مکان ورزشي براي افراد مختلف کجاست.

از سوم خرداد؛
آغاز تمرين تکواندوکاران نوجوان در تهران
اردوي تيم تکواندو نوجوانان براي حضور در المپيک بوئنس آيرس از سوم خرداد برپا مي‌شود.به گزارش خبرگزاري صداوسيما به نقل از فدراسيون تکواندو؛ اردوي تيم تکواندو نوجوانان ايران براي حضور در بازي‌هاي المپيک جوانان از سوم خرداد در تهران برپا مي‌شود.حامد اصغري، اشکان زحمت‌کشان، محمدمهدي عمادي، محمد خاني، محمدعلي خسروي، نيما مهرعلي، محمدجواد رضايي و اميرحسن بهرآبادي زيرنظر محمدرضا زوار به عنوان سرمربي و وحيد عبداللهي به عنوان مربي تمرين مي‌کنند.
=====

آدرس مطلب http://resalat-news.com/newspaper/page/9218/11/20610/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha