آرشیو
انتخاب نشریه


موضوع شناسنامه بانوان مطلقه پيگيري شود

رئيس مجلس با بيان اينکه سطح امور ورزشي در جامعه زنان از مردان کمتر است، گفت: لازم است موضوع شناسنامه بانوان مطلقه از طريق قانون پيگيري شود.
به گزارش تسنيم، علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي در جلسه فراکسيون خانواده مجلس با بيان اينکه برخي موضوعات في‌الذات مهم است اما در دسته‌بندي کميسيون‌ها، نگاه کمتري مي‌شود، گفت: مسئله خانواده مسئله بسيار مهمي است، زيرا جامعه سالم از خانواده سالم نشأت مي‌گيرد.
رئيس مجلس با بيان اينکه در حوزه کاهش آمار طلاق نياز به مطالعه داريم، اظهار داشت: بايد در اين زمينه به کار برخي دانشگاه‌ها که مطالعه و پژوهش داشته‌اند، توجه کرد.
لاريجاني با اشاره به اهميت سلامت زنان، ادامه داد: سطح امور ورزشي در جامعه زنان از مردان کمتر است که اين مسئله باعث فرسايش مي‌شود، از اين رو، شهرداري‌ها کمک کنند تا ورزش بانوان در تهران و شهرستان‌ها تقويت شود، همچنين وزارت ورزش بايد برخي سرمايه‌هاي خود را به اين سمت سوق دهد تا امکانات مخصوص بانوان تقويت شود، زيرا نبود امکانات باعث برخي آسيب‌ها خواهد شد.
رئيس مجلس در پايان با اشاره به اهميت مراکز مشاوره خاطرنشان کرد: قوه‌قضائيه برخي مراکز مشاوره دارد که بايد تقويت شود و اگر کمبودي وجود دارد، مراکز مشاوره ديگري به‌وجود آيد، همچنين لازم است موضوع شناسنامه بانوان مطلقه از طريق قانون پيگيري شود.

آدرس مطلب http://resalat-news.com/newspaper/page/9218/6/20532/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha