آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

بيست و سومين نمايشگاه بين‌المللي صنعت نفت برگزار شد
اهواز - خبرنگار رسالت :
بيست و سومين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي با حضور مهندس زنگنه وزير نفت، يوري سنتورين دبيركل مجمع كشورهاي صادركننده گاز (جي سي اف) ، مارتيناداليچ، معاون نخست وزير اقتصاد كرواسي ، جمعي از نمايندگان مجلس،  سفيران كشورهاي خارجي و جمعي از مديران و كارشناسان شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران گشايش يافت. به گزارش خبرنگار ماه ؛ مهندس زنگنه وزير نفت در اين مراسم طي سخناني بر غيرسياسي بودن نفت تاكيد كرد و گفت : سياسي كردن بازار انرژي از طريق اعمال محدوديت ‌هاي مالي ، بازرگاني و تكنولوژي به توليدكنندگان بازار لطمه وارد مي‌كند. وي در ادامه با بيان اينكه ايران نزديك 110 سال است كه در بازارهاي جهاني انرژي ايفاي نقش مي‌كند تصريح كرد: ايران در همه اين مدت در عمل از آزادي در تبادل و امنيت انرژي در بازارهاي جهاني و غيرسياسي بودن آن صيانت كرده است. مهندس زنگنه افزود : بازار انرژي بايد به صورت غيرسياسي اداره شود تا روند توسعه، تبادل و همكاري‌هاي آن با اختلال روبه‌رو نشود. وي افزود : صنعت نفت نه تنها از حيث حصول درآمدهاي نفتي و تزريق آن به بودجه ، بلكه از حيث اشتغالزايي و ايجاد حركت در اقتصاد و بازسازي و نوسازي خود مي تواند پيشران باشد.

فرمانده نيروي انتظامي بناب اعلام کرد:
اجراي طرح پاک سازي نقاط آلوده شهرستان از سوي نيروي انتظامي بناب
بناب- خبرنگاررسالت:
 فرمانده نيروي انتظامي بناب از اجراي دوازده طرح پاک سازي نقاط آلوده شهرستان طي 10 روز گذشته خبرداد.بر اساس اين گزارش، سرهنگ رمضان الله‌ورديان در گفتگو با خبرنگاران با اعلام اين خبر افزود: در راستاي اجراي طرح هاي ارتقاي امنيت اجتماعي، پاک سازي نقاط آلوده شهرستان در دستور کار اين نيرو قرار گرفت و در اين عمليات 72 معتاد تابلودار و همچنين 10 قاچاقچي و توزيع کننده مواد مخدر دستگير شدند. وي تصريح کرد: در اجراي اين عمليات پاک سازي 660 گرم انواع مواد مخدر و نيز آلات و ادوات استعمال مواد مخدر از توزيع کنندگان مواد مخدر کشف و ضبط شد.اين افسر انتظامي تأکيد کرد: اجراي طرح هاي پاک‌سازي در نقاط آلوده شهرستان با استقبال مردم و شهروندان مواجه شده و تداوم اجراي طرح هاي پاک سازي جزء برنامه هاي اين نيرو قرار دارد.گفتني است، شهرستان140 هزار نفري بناب در110 کيلومتري جنوب تبريز مرکز استان آذربايجان شرقي واقع شده است.

مديرعامل شرکت گاز استان قزوين خبرداد:
برگزاري بيش از 26 هزار نفر ساعت دوره آموزشي در شرکت گاز استان قزوين
 قزوين-خبرنگاررسالت:
مديرعامل شرکت گاز استان قزوين گفت: در راستاي ارتقاي سطح دانش و توانايي فني کارکنان اين سازمان 26 هزار و 249 نفر ساعت دوره آموزشي حضوري و مجازي در سال 96 برگزار شد.به گزارش روابط عمومي شرکت گاز استان قزوين، اسماعيل مفرد بوشهري بيان کرد: در سال گذشته 
25 هزار و 265 نفر ساعت آموزش حضوري و 984 نفر ساعت آموزش مجازي در حوزه مباحث شغلي، عمومي و فرهنگي و بهبود مديريت در قالب 152 دوره آموزشي برگزار شد. به گفته وي اين ميزان دوره آموزشي برگزار شده نسبت به سال قبل از آن 15 درصد افزايش داشته است.بوشهري از ميان دوره هاي آموزشي مختلف که براي پرسنل برگزار 
مي شود از توجه ويژه سازمان به دوره هاي مربوط به اچ‌اس‌اي خبر داد و افزود: در حوزه اچ‌اس‌اي بيش از 10 هزار و 208 نفر ساعت آموزش در زمينه هاي ارزيابي ريسک، ايمني حمل و نقل، ايمني ترافيک و رانندگي تدافعي، رعايت الزامات اچ‌اس‌اي پيمانکاران، ايمني و آتش نشاني و پست امداد شبکه هاي شهري برگزار شده است.

دفتر فرهنگي اکو در کاشان افتتاح  شد
کاشان- خبرنگاررسالت:
آيين افتتاح دفتر فرهنگي اکو در کاشان با حضور معاون اجرايي اکو، شهردار و فرماندار کاشان، نايب رئيس شوراي اسلامي شهر، اساتيد دانشگاه و جمعي از فعالين فرهنگي در اتاق بازگاني کاشان برگزار شد. شهردار کاشان در اين آيين با بيان اينکه دستاورد افتتاح دفتر اکو در کاشان توسعه و تعالي فرهنگ است، اظهار کرد: کاشان شهر رويدادهاست و مديريت شهري حامي اين رويداد فرهنگي  است.سعيد ابريشمي راد با تاکيد بر اينکه مقابل آسيب‌هاي فرهنگي بايد هوشيار بود، گفت: نبايد راهي را که دنيا طي کرده است با آزمون و خطا مجدد طي کنيم چراکه ارتباطات ميتواند به عنوان ميانبري براي استفاده از تجربه هاي موفق ديگر کشورها به کار گرفته شود.به گفته وي هوشمندي و هدفمندي دو عنصري است که موفقيت را تضمين مي کند. در ادامه اين آيين فرماندار کاشان با بيان اينکه يکي از دستاوردهاي بزرگ اين شهر اتحاد است، عنوان کرد: در حال حاضر کاشان در آستانه يک جهش است و نياز کاشان در حوزه ارتباطات بين المللي حس مي شود. حميدرضا مومنيان دانشگاه را برترين ظرفيت موجود در حوزه فرهنگي برشمرد و گفت:  دانشگاه بايد به ميدان توسعه ارتباطات بين الملل و توسعه فرهنگ بيايد.

برپايي ايستگاه صلواتي در شرکت گاز استان مرکزي
اراک – خبرنگار رسالت :
به گزارش روابط عمومي شرکت گاز استان مرکزي همزمان با فرا رسيدن نيمه شعبان و ميلاد باسعادت يگانه منجي عالم بشريت،حضرت صاحب الزمان(عج)پايگاه مقاومت بسيج قائم آل محمد(ص)شرکت گاز استان مرکزي باموافقت مديرعامل شرکت وبه همت واحد اجتماعي رفاهي اقدام به برپايي ايستگاه صلواتي نمود ودراين ايستگاه ازمنتظران ظهوروعاشقان حضرتش ومهمانان ومردم شريف شهر اراک به صرف شربت وشيريني پذيرايي گرديد.برپايه اين گزارش اين ايستگاه در ورودي اداره مرکزي شرکت گاز استان مرکزي برپا گرديد و علاوه بر مردم، مراجعه کنندگان به اين اداره مورد پذيرايي قرار گرفتند.شايان ذکر است به سنت هرساله شرکت گاز استان مرکزي همزمان با آغاز اعياد شعبانيه و نيمه شعبان اقدام به آذين بندي و توزيع شيريني و شکلات در بين همکاران و مراجعه‌کنندگان خود مي نمايد.

آدرس مطلب http://resalat-news.com/newspaper/page/9218/5/20517/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha